Інтерфакс-Україна
08:34 06.02.2019

Британський уряд таємно обговорює відтермінування Brexit

1 хв читати
Британський уряд таємно обговорює відтермінування Brexit

Члени британського уряду таємно обговорили план відтермінування виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу на вісім тижнів - до 24 травня, повідомила у вівторок газета Daily Telegraph.

За даними газети, міністри розраховують узгодити цей крок з ЄС за умови підтримки угоди щодо умов Brexit Палатою громад парламенту Великої Британії. Тоді Лондон збереже статус члена ЄС до 24 травня на поточних умовах.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей вважає відтермінування Brexit неприпустимим і обіцяє, що вихід країни з ЄС відбудеться 29 березня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

Поліція оштрафувала на 340 грн велосипедистку, яка в Києві проїхала на червоне світло

Профільний комітет Ради триматиме на контролі ситуацію в Лаврі та Софії Київській - Потураєв

Київський Blockbuster Mall отримав незначні пошкодження під час нічної атаки

До України з полону повернулися 307 військовослужбовців – президент

В Києві були госпіталізовані 3 з 14 постраждалих вночі, одного вже виписали – мер

Найближчі дні в Україні будуть теплими, але у більшості областей пройдуть дощі, місцями град і шквали

Віцепрем’єр Кулеба обговорив з місією МВФ відновлення інфраструктури, житло для переселенців та підготовку до URC-2025

У Херсонській області 2 загиблих та 11 поранених цивільних внаслідок обстрілів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА