18:07 06.02.2019

В Азовському морі відбулися навчальні маневри із відбиття ворожої атаки

1 хв читати
В Азовському морі відбулися навчальні маневри із відбиття ворожої атаки

 Українські морські прикордонники у взаємодії з катерами Військово-морських сил Збройних сил України та іншими підрозділами операції об'єднаних сил відпрацювали в Азовському морі навчальні маневри із відбиття ворожого нападу з моря.

Як повідомляє в середу прес-служба Державної прикордонної служби України, за легендою навчань, судно-порушник, ігноруючи запити і законні вимоги корабля Морської охорони та катерів ВМС ЗСУ, здійснювало небезпечні маневри на великій швидкості та намагалося наблизитися до берега для можливої висадки диверсійної групи.

Під час проведення навчальної операції під керівництвом командувача об'єднаних сил Сергія Наєва, спільними зусиллями кораблів Морської охорони, катерів ВМС ЗСУ, за підтримки артилерії з берега і авіації судно-порушник було зупинено і заблоковано у визначеному районі, а висадці диверсійних груп вдалося запобігти.

С.Наєв відзначив високий рівень підготовки і чітку злагодженість роботи екіпажу корабля Морської охорони "Донбас", де був присутній особисто і мав можливість спостерігати не лише за діями і маневрами, а й оцінити управлінську діяльність командира корабля Дмитра Глушака, а також здатність до навчання персоналу.

"Такі навчання допомагають нам відточувати свої професійні навички, додатково перевірити злагодженість та взаємодію усіх сил і бути завжди готовими до реагування на розвиток подій у зоні відповідальності", - сказав капітан Д.Глушак.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА