Інтерфакс-Україна
10:01 07.02.2019

Правоохоронці в Одесі блокували діяльність етнічної ОЗУ, що промишляла рекетом, - СБУ

1 хв читати
Правоохоронці в Одесі блокували діяльність етнічної ОЗУ, що промишляла рекетом, - СБУ

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури блокували в Одесі діяльність етнічного організованого угруповання, яке спеціалізувалося на вимаганні грошей у громадян.

"Оперативники спецслужби з’ясували, що до складу групи входили раніше судимі вихідці з регіону Північного Кавказу. Зловмисники, застосовуючи фізичне насильство та психологічний тиск, "вибивали" неіснуючі борги в місцевих жителів", - повідомляється на сторінці СБУ у Facebook у четвер уранці.

Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання від жителя обласного центру $1 тис. У разі несплати грошей рекетири погрожували чоловікові фізичною розправою.

Правоохоронці затримали трьох учасників так званої силової ланки угруповання на одній із вулиць Одеси під час отримання "боргу" від потерпілого.

Наразі вирішується питання про оголошення фігурантам справи про підозру у скоєнні злочину й обрання запобіжного заходу. В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 189 і ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших учасників угруповання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА