07:12 10.02.2019

Владислав Мангер виключений зі складу депутатів "Батьківщини"

1 хв читати
Владислав Мангер виключений зі складу депутатів "Батьківщини"

Бюро Херсонської обласної організації виключило Владислава Мангера зі складу членів всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", повідомляє прес-служба ВО "Батьківщина".

"Бюро Херсонської обласної організації партії ВО "Батьківщина", виконуючи рішення бюро Херсонської обласної організації партії ВО "Батьківщина", на виконання рішення Президії політичної ради партії вирішило вважати Мангера Владислава Миколайовича виключеним із членів партії," - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті партії "Батьківщина".

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Бюро 8 лютого 2019, де В. Мангеру було рекомендовано залишити посаду голови Херсонської обласної ради.

"Я як людина нескінченно співчуваю горю сім'ї загиблої Катерини. Це велике горе для батьків і близьких. Я хотів би швидкого і чесного розкриття цієї справи. Водночас вважаю обвинувачення, які звучать в мою адресу в зв'язку зі справою Гандзюк, безпідставними і голослівними. Одночасно я бачу, що всі ці звинувачення спрямовані на дискредитацію всієї партії ВО "Батьківщина" та особисто її лідера Юлію Тимошенко. Щоб припинити спекуляції, вважаю єдино правильним рішенням призупинити своє членство в партії "Батьківщина" на час розслідування справи Гандзюк", - заявив він на прес-конференції в Херсоні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА