19:13 11.02.2019

Україна та ОАЕ розроблять новий меморандум про співпрацю в галузі освіти

1 хв читати
Україна та ОАЕ розроблять новий меморандум про співпрацю в галузі освіти

Україна та Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) розпочнуть підготовку нового меморандуму про співпрацю в галузі освіти, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Про це домовилися міністр освіти і науки України Лілія Гриневич і міністр освіти ОАЕ Хусейн Ібрагім Аль Хаммаді під час зустрічі в понеділок, 11 лютого 2019 року, в Дубаї.

"У 2019 році для нас одним із пріоритетів розвитку освіти є диджиталізація. Сьогодні ми змогли домовитися про те, що спільно розроблятимемо електронні освітні матеріали, зокрема ті, які ми зможемо покласти на нашу Національну освітню електронну платформу", - розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Сторони також домовилися започаткувати спільні програми мобільності для студентів і проводити літні табори для обміну школярами. Окремий напрям співпраці - розвиток шкільного спорту та проведення спільних спортивних активностей для учнів.

"Найближчим часом ми також розпочнемо процедури визнання дипломів українських університетів", - розповів заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, котрий також брав участь у зустрічі.

Сторони домовилися про розвиток співробітництва між Малою академією наук України та схожою структурою для підтримки талановитої молоді в ОАЕ. Планується проведення спільних змагань і проектів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА