Події

Бізнес вважає Верховну Раду лідером із корупції - дослідження UNIC

Верховна Рада очолила рейтинг Топ-5 корумпованих органів влади, на думку підприємців, до якого також увійшли суди, митниця, Кабінет Міністрів, а також великий бізнес, свідчить дослідження Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC "Корупція в Україні - погляд бізнесу".

"Найменш корумпованим підприємці вважають малий і середній бізнес, тоді як великий бізнес наближається до середини рейтингу. Топ-позицію, на думку бізнесу, посідає Верховна Рада", - повідомила голова секретаріату UNIC Анна Герасимчук під час презентації результатів дослідження на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Як показують матеріали дослідження, проведеного шляхом опитування 305 керівників підприємств та їхніх заступників, 54% респондентів зазначили, що корупція та недоброчесна поведінка для народних депутатів "дуже характерна", 13% - "дещо характерна", 7% - іноді, 23% - не змогли відповісти і лише 2% погодилися з думкою, що корупція в парламенті майже не поширена, 1% - відсутня.

До Топ-5 найбільш корумпованих органів і сфер увійшли також суди - 43% респондентів вважають корупцію для них "дуже характерною", митниця - 39%, Кабінет Міністрів - 31%, а також великий бізнес - 31%, зазначено в матеріалах дослідження.

"Це означає, що великий бізнес так чи інакше зростається з державними органами влади, так званими впливовими людьми", - пояснила під час прес-конференції член виконавчого комітету UNIC, партнер юридичної фірми Arzinger Лана Сінічкіна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ