Інтерфакс-Україна
15:37 12.02.2019

Київ готовий до зустрічі в "нормандському форматі" на Мюнхенській конференції або в Парижі, конкретні дати поки що не називають - речник МЗС

1 хв читати
Київ готовий до зустрічі в "нормандському форматі" на Мюнхенській конференції або в Парижі, конкретні дати поки що не називають - речник МЗС

Україна готова до зустрічі в "нормандському форматі" на Мюнхенській конференції з безпеки або в Парижі, однак про конкретні дати не йдеться, повідомила речник Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко.

"Поки що у нас немає офіційної інформації про те, коли такі переговори можуть відбутися. Зі свого боку Україна готова до таких консультацій на будь-якому міжнародному майданчику, чи то міжнародна конференція в Мюнхені чи Париж", - сказала вона на брифінгу в Києві у вівторок.

За її словами, головне - досягти результату.

"Ми провадимо переговори з нашими партнерами з "нормандського формату" - Францією та Німеччиною – на постійній основі, постійно обговорюємо подальше просування у рамках Мінська", - поінформувала К.Зеленко.

Як повідомлялося, 18 січня глава МЗС України Павло Клімкін підтвердив готовність Києва до результативних переговорів у "нормандському форматі".

Наприкінці січня спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер анонсував зустріч у Парижі представників країн "нормандського формату" - України, Франції, Німеччини та РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО

Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

РФ суттєво пошкодила два енергооб'єкти ДТЕК на Одещині

Росія завдала ракетного удару по Харківському інноваційному терміналу "Нової пошти", знищено вантажний термінал та частково поштовий

Внаслідок обстрілів відключено споживачів у Києві, семи областях та ще в двох регіонах – через негоду

"Укрзалізниця" уніфікувала прайс на ремонт приватних вантажних вагонів

Новий пакет санкцій ЄС проти РФ може бути прийнятий до 24 лютого - ЗМІ

Зеленський: Росія має розуміти: холод війну виграти не допоможе

На Донеччині за добу 2 людини загинули, 3 поранені, з лінії фронту евакуйовано 75 мешканців – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА