19:22 12.02.2019

Половина киян очікує практичних наслідків від закріплення в Конституції курсу України на членство в ЄС і НАТО

2 хв читати
Половина киян очікує практичних наслідків від закріплення в Конституції курсу України на членство в ЄС і НАТО

Половина жителів Києва вважає, що закріплення в Конституції курсу України на членство в Європейському Союзі і НАТО приведе до реального досягнення Українською державою членства в цих об'єднаннях, не вважає так третина жителів столиці, свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) на замовлення клієнта.

Так, на запитання "Як ви вважаєте, за яким напрямом зовнішньої політики має йти Україна?" 60,5% респондентів відповіли, що - до Європейського Союзу, 28% опитаних виступають на неприєднання до жодного із союзів, 5,1% виступили за вступ до Митного союзу. Ще 6,4% не визначилися з відповіддю.

У разі проведення референдуму щодо вступу до НАТО 65,8% опитаних жителів Києва проголосували б "за", 15,8% проголосували б "проти", а 11,5% утрималися б і не брали участі в голосуванні. Ще 6,9% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання. Таким чином, 80,6% киян, які взяли б участь у референдумі, проголосували б "за" вступ до НАТО.

Крім того, згідно з опитуванням, 50,9% киян вважають, що закріплення в Конституції стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Євросоюзі і НАТО матиме практичні наслідки - реальне досягнення Українською державою членства в ЄС і НАТО. Так не вважають - 31,9%. Ще 17,2% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання.

Опитування тривало з 19 січня до 4 лютого 2019 року серед жителів м. Києва методом телефонних інтерв'ю із використанням комп'ютера (САTІ, computer-assisted telephone interviews). Було опитано 811 респондентів, що проживають у столиці, за двоступінчастою вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, що є репрезентативним для населення міста віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Патрульні 40 хвилин відмовляли чоловіка від намірів стрибнути з даху багатоповерхівки в Краматорську

Поліція шукає псевдомінера харківського залізничного вокзалу

У селі на Волині не обійшлося без стрільби під час вирішення питання переходу храму в підпорядкування ПЦУ

Рятувальна група розпочала транспортування з гори Піп Іван двох туристів, які потребують допомоги - ДСНС

Артисти, що гастролювали в РФ, не можуть брати участь у фіналі Нацвідбору на "Євробаченні" – віце-прем'єр Кириленко

Філарет просить главу УГКЦ відмовитися від проведення служби в Софійському соборі

Князєв доручив керівникам поліції на місцях регулярно звітувати перед суспільством про реагування на порушення під час виборчої кампанії

У Миколаївській області невідомі вчинили підпал на білоруському асфальтовому заводі і побили охорону, Мінськ висловлює протест

Заступник голови фракції БПП Березенко фігурує в кримінальних провадженнях, повідомив Аваков

Аваков: Наразі немає підстав говорити про причетність співробітників поліції до вбивства Гандзюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА