14:57 13.02.2019

Кабмін врахує пропозиції бізнесу щодо збільшення квоти на іноземних працівників

2 хв читати
Кабмін врахує пропозиції бізнесу щодо збільшення квоти на іноземних працівників

Кабінет Міністрів врахує пропозиції бізнесу щодо збільшення квоти на іноземних висококваліфікованих працівників, яких гостро потребує економіка України.

Відповідну постанову, згідно з якою затверджено квоти імміграції на 2019 рік, уряд затвердив із дводенним доопрацюванням на засіданні в середу.

Згідно з проектом постанови, що має у розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна", Кабмін мав намір затвердити видачу чотирьом іноземцям дозволу на імміграцію до України протягом 2019 року за статтею "висококваліфіковані фахівці і співробітники, яких гостро потребує економіка країни". Зокрема, три дозволи призначено для Сумської, один - для Полтавської областей.

У свою чергу, голова Ради федерації роботодавців України Дмитро Олійник звернув увагу Кабміну на такий низький показник.

"Сьогодні у світі триває боротьба за трудові ресурси, кваліфікованих працівників. У нас встановлюється квота у чотири людини на всю Україну, Сумську і Полтавську області. Ми працювали (з цього питання - ІФ) з Міністерством соціальної політики та МВС (Міністерством внутрішніх справ - ІФ ). Нас не почули", - сказав він під час засідання.

Він звернувся до Кабміну з проханням внести зміни до постанови, щоб дозволити загальному представницькому органу роботодавців і профспілок подавати і погоджувати кількість дозволів на роботу для такої категорії іноземних співробітників.

"Але якщо це не підійде - хоча б по 10 (іноземних висококваліфікованих співробітників - ІФ) на регіон", - додав Д.Олійник.

"Ми виконали певну роботу і консультації з цього питання. Озвучені пропозиції я підтримую. Думаю, ми проведемо, якщо буде потрібно, друге засідання з цього питання і вирішимо його", - сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Позицію роботодавців підтримав також міністр соціальної політики Андрій Рева.

"Цю квоту потрібно зняти взагалі", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА