16:40 14.02.2019

У нову українську зброю і техніку закладено стандарти НАТО - Турчинов

2 хв читати
У нову українську зброю і техніку закладено стандарти НАТО - Турчинов

Розробка і створення нового озброєння і військової техніки в Україні здійснюється відповідно до стандартів НАТО, заявляє секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"У розробку нової зброї, нової військової техніки ми одразу закладаємо стандарти НАТО", - сказав О.Турчинов на "круглому столі" про державне військове замовлення в четвер у Києві.

Він зазначив, що з 2014 року оборонно-промисловий комплекс України був одним із пріоритетів діяльності РНБО; фінансування оборонного сектору з 2014 року збільшилося у 19,5 рази.

О.Турчинов також зазначив, що в умовах воєнного протистояння ресурс, що має Україна, нараз недостатній для того, щоб забезпечити повноцінні оборону і безпеку країни. "Тому один із пріоритетів нашої держави - безумовне збільшення валового внутрішнього продукту, зміцнення національної економіки, без чого не може розвиватися і оборонний комплекс", - сказав він.

За словами О.Турчинова, не можна значно підвищити якість українського озброєння, військової техніки без системних інвестицій, системного інноваційного ресурсу промислового комплексу.

"Тут, безумовно, треба говорити про реальні проблеми, які треба вирішити. Це питання і корпоратизації наших державних оборонних підприємств, модернізації їхніх основних фондів. У комплексі завдань також нові технології підходу до управління організації роботи. Це комплекс завдань, які необхідно вирішувати...саме сьогодні", - наголосив він, додавши, що не є таємницею факт, що в Україні більше 50% державного оборонного замовлення виконують приватні підприємства.

Секретар РНБО переконаний, що значні зміни в структурі оборонно-промислового комплексу вдасться здійснити лише за підтримки Верховної Ради.

О.Турчинов наголосив, що, фактично, в Україні відсутня "реальна конкуренція як у формуванні, так і у виконанні державного оборонного замовлення", у результаті чого значно зростають корупційні ризики, збільшується небезпека отримання неякісної або застарілої продукції, невиправдано зростає вартість оборонної продукції.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зустріч помічників "нормандських" лідерів надала імпульсу переговорам ТКГ в Мінську

Дитина, яку шукали після зсуву в піщаному кар'єрі в Рівненській області, знайдена мертвою

До вирішення проблем порушення прав людини в Криму можуть бути залучені омбудсмени третіх країн

ТКГ домовилась про повний і безпечний доступ СММ ОБСЄ на всій території України - прес-секретар Кучми

ТКГ домовилася про демонтаж фортифікацій біля Станиці Луганської і демонтажу символіки ОРЛО з мосту

Підтверджено місцезнаходження 69 українців в ОРДЛО і 208 осіб в ув'язненні на території України, буде підготовка до взаємного звільнення

ТКГ погодила припинення вогню на Донбасі з 00:01 21 липня

Зеленський вимагає від правоохоронців покласти край вирубуванню лісу на Харківщині

Климпуш-Цинцадзе назвала візит Сіярто в Закарпаття втручанням у внутрішні справи України

Починати реставрацію Нотр-Даму поки небезпечно, вважає французький архітектор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА