16:40 14.02.2019

У нову українську зброю і техніку закладено стандарти НАТО - Турчинов

2 хв читати
У нову українську зброю і техніку закладено стандарти НАТО - Турчинов

Розробка і створення нового озброєння і військової техніки в Україні здійснюється відповідно до стандартів НАТО, заявляє секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"У розробку нової зброї, нової військової техніки ми одразу закладаємо стандарти НАТО", - сказав О.Турчинов на "круглому столі" про державне військове замовлення в четвер у Києві.

Він зазначив, що з 2014 року оборонно-промисловий комплекс України був одним із пріоритетів діяльності РНБО; фінансування оборонного сектору з 2014 року збільшилося у 19,5 рази.

О.Турчинов також зазначив, що в умовах воєнного протистояння ресурс, що має Україна, нараз недостатній для того, щоб забезпечити повноцінні оборону і безпеку країни. "Тому один із пріоритетів нашої держави - безумовне збільшення валового внутрішнього продукту, зміцнення національної економіки, без чого не може розвиватися і оборонний комплекс", - сказав він.

За словами О.Турчинова, не можна значно підвищити якість українського озброєння, військової техніки без системних інвестицій, системного інноваційного ресурсу промислового комплексу.

"Тут, безумовно, треба говорити про реальні проблеми, які треба вирішити. Це питання і корпоратизації наших державних оборонних підприємств, модернізації їхніх основних фондів. У комплексі завдань також нові технології підходу до управління організації роботи. Це комплекс завдань, які необхідно вирішувати...саме сьогодні", - наголосив він, додавши, що не є таємницею факт, що в Україні більше 50% державного оборонного замовлення виконують приватні підприємства.

Секретар РНБО переконаний, що значні зміни в структурі оборонно-промислового комплексу вдасться здійснити лише за підтримки Верховної Ради.

О.Турчинов наголосив, що, фактично, в Україні відсутня "реальна конкуренція як у формуванні, так і у виконанні державного оборонного замовлення", у результаті чого значно зростають корупційні ризики, збільшується небезпека отримання неякісної або застарілої продукції, невиправдано зростає вартість оборонної продукції.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна закрила доступ до сайтів інтернет-магазинів Озон, ЛітРес і Лабіринт

Духовний лідер Ірану закликав розвивати економіку в умовах санкцій

Усі судові і кримінальні справи стосовно Саакашвілі в Україні навмисно "заморожені" і не доведені до кінця, заявляє його адвокат

Європейські партнери підкреслили важливість незворотності курсу України на зближення з ЄС

Кличко ознайомився з ходом реконструкції Шулявського шляхопроводу

Мей не збирається проводити повторний референдум щодо Brexit

Суд щодо вбивств на Майдані відмовив у допиті "грузинських снайперів", які нібито перебувають в Білорусі

Бойовики на Донбасі 11 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України, троє українських військовослужбовців отримали поранення

Лейборист Весс Стрітинг назвав Мей гіршим прем'єр-міністром в історії Великобританії

У Києві суд призначив покарання матері підлітка, який влаштував цькування однокласника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА