17:38 14.02.2019

Нацрада з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "НАШ" Мураєва за порушення програмної концепції

2 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "НАШ" Мураєва за порушення програмної концепції

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила чергову позапланову перевірку ТОВ "Наша Прага" (Київ, супутникове мовлення, логотип "НАШ") за порушення програмної концепції, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook член Нацради Сергій Костинський.

"Погрози, погрози, погрози... Тепер від керівництва телеканалу "Максі-ТВ" (ТОВ "Наша Прага"), яке веде мовлення з використанням логотипу "НАШ". Я так розумію, що з нами планують розібратися після виборів", - заявив він, прокоментувавши відеозвернення телеканалу до Нацради.

За словами С.Костинського, в разі, якщо результати перевірки підтвердять, що телеканал не привів свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства, до умов ліцензії і, відповідно, не виконав попереднє розпорядження Національної ради, регулятор буде змушений звернутися до суду про анулювання супутникової ліцензії "Максі-ТВ".

"Нагадую, жіночий телеканал "Максі-ТВ" самовільно перетворився в інформаційно-аналітичний телеканал без відповідного рішення Національної ради", - наголосив С.Костинський.

На його думку, керівництво телеканалу вважає за можливе залякувати членів Національної ради. Водночас С.Костинський наголосив, що регулятор продовжує працювати в штатному режимі, діючи виключно в правовому полі.

Як повідомлялося, на початку грудня Нацрада з телерадіомовлення відмовилася змінити логотип і переоформити ліцензію "Максі-ТВ" через порушення.

Згідно з даними Державного реєстру фізичних і юридичних осіб-підприємців, бенефіціарним власником компанії "Наша Прага" є батько народного депутата Євгена Мураєва Володимир Мураєв.

Виручка ТОВ "Наша Прага" в 2017 році скоротилася на 27,3% - до 3,87 млн грн, чистий прибуток зріс у 4,6 раза - до 4,36 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА