08:46 15.02.2019

Страйк транспортників не вплине на роботу Берлінале

1 хв читати
Страйк транспортників не вплине на роботу Берлінале

У Берліні в п'ятницю відбудеться страйк працівників транспорту, але він не представляє загрози для роботи 69-го Берлінського кінофестивалю, повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі форуму.

"Страйк не відіб'ється на роботі кінофестивалю. Всі покази фільмів, прес-конференції та інші події відбуватимуться відповідно до розкладу", - розповіли агентству в прес-службі кіноогляду.

Там додали, що радять відвідувачам, журналістам і гостям фестивалю закладати додатковий час на дорогу, щоб не запізнитися на заплановані заходи.

Страйк триватиме з 3:30 ранку за берлінським часом до полудня.

Метро, ​​трамваї і велика частина автобусів не будуть працювати в цей проміжок часу. "Однак S-Bahn (міська залізниця - ІФ) і регіональні поїзди будуть функціонувати", - продовжили в прес-службі.

Там пояснили, що за допомогою страйку профспілка працівників транспорту вимагає поліпшення умов праці.

69-й Берлінський кінофестиваль проходить з 7 до 17 лютого. Журі основного конкурсу очолила французька актриса Жюльєт Бінош.

Усього в конкурі фестивалю значилося 17 фільмів, проте як повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі кіноогляду, з конкурсу з технічних причин виключений китайський фільм Чжана Імоу "Одна секунда".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА