11:25 16.02.2019

В Одесі відбулась конференція з підготовки до навчань "Сі Бриз-2019"

1 хв читати
В Одесі відбулась конференція з підготовки до навчань "Сі Бриз-2019"

Конференція щодо планів українсько-американських навчань "Сі Бриз-2019" відбулася в Одесі протягом тижня, повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.

"Цього року "Сі Бриз-2019" традиційно передбачатиме виконання завдань за стандартами НАТО на морі, суші, повітрі та під водою. Територіально заходи відбуватимуться в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях і в північно-західній частині Чорного моря", - наголошується в повідомленні.

У морському компоненті заплановано артилерійські стрільби і багато вправ, суть яких не розголошується, оскільки залишається актуальним режим "вільної гри" (free play), в якому раптові завдання надходитимуть від багатонаціонального штабу навчань.

Як наголошується в повідомленні, новацією нинішніх навчань стане відпрацювання річкового елементу. "За легендою ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря з найбільшої водної артерії Європи - річки Дунай. Корабельно-катерний склад морської охорони отримає завдання забезпечення супроводу транспортних цивільних суден річкою і їх вільний прохід через гирло Дунаю до Чорного моря. У цьому навчальному елементі будуть задіяні виключно сили Держприкордонслужби, зокрема Морської охорони", - повідомила прес-служба.

Навчання "Сі Бриз-2019" (Sea Breeze - 2019) відбудуться на початку липня 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА