21:39 16.02.2019

Гриценко: Україна готова і далі вкладати в світову безпеку, але чекає від партнерів допомоги, мінімум у звільненні заручників

2 хв читати
Гриценко: Україна готова і далі вкладати в світову безпеку, але чекає від партнерів допомоги, мінімум у звільненні заручників

Україна є контрибутором світової і європейської безпеки, але очікує, що партнери допоможуть їй, принаймні, в рішенні однієї проблеми - тиску на Росію для звільнення українських заручників, заявляє кандидат в президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Ми готові і далі вкладати в світову та європейську безпеку чесно і відверто. Але коли складно, хоча б одну проблему гуманітарну найважливішу спільно вирішити - звільнити заручників. Натиснути на Росію так, щоб повернулися наші хлопці і дівчата, які захоплені в полон", - сказав він, виступаючи в суботу на 3-му Українському ланчі на тему "Україна 2019 - вибір майбутнього", організованому Фондом Віктора Пінчука з нагоди Мюнхенської конференції з безпеки.

Політик підкреслив, що Україна - "не жебрак, а контрибутор" у питаннях світової безпеки.

За його словами, більше 50 тис. українських солдатів пройшли міжнародні миротворчі операції, 50 людей загинули.

Крім того, А.Гриценко додав, що Україна, не будучи членом НАТО, брала участь у військових операціях Альянсу.

"Ми заслужили на те, щоб у складній ситуації з нами були поруч. І ми готові далі вкладати в світову безпеку", - сказав політик.

"Український ланч" у Мюнхені - це платформа, на якій світові і українські лідери обговорюють питання безпеки України та пов'язані з ними наслідки для Європи і світу.

Фонд Віктора Пінчука - незалежна приватна міжнародна благодійна організація, яка базується в Україні. Фонд створений в 2006 році бізнесменом і філантропом Віктором Пінчуком. Його мета - надання можливості новим поколінням змінити країну і світ. Для її реалізації Фонд розробляє проекти і розвиває партнерство як в Україні, так і за її межами. З 2006 року Фонд інвестував понад $ 142 млн в трансформацію України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА