Інтерфакс-Україна
07:58 17.02.2019

Площу Перемоги в Києві обладнали дорожніми віхами, що обмежують паркування

1 хв читати
Площу Перемоги в Києві обладнали дорожніми віхами, що обмежують паркування

У Києві на площі Перемоги співробітниками комунального підприємства "Центр організації дорожнього руху" були встановлені дорожні віхи на розгалуженнях смуг руху, які виключають можливість паркування на них, повідомили в Київській держадміністрації.

"16 лютого співробітники КП "Центр організації дорожнього руху" встановили дорожні віхи на розгалуженнях смуг руху на площі Перемоги, фізично виключивши парковки", - йдеться в повідомленні на сайті мерії в суботу, з посиланням на КП "Центр організації дорожнього руху".

В інформації зазначається, що раніше водії використовували зазначені території для паркування і це створювало низку небезпек. Зокрема, через припарковані автомобілі було обмежено оглядовість перехрестя для водіїв, що значно підвищувало ймовірність ДТП.

"Водночас, самі порушники наражаються на небезпеку, потрапляючи на напрямні острівці поза пішохідними переходами", - сказано в повідомленні.

У комунальному підприємстві "Центр організації дорожнього руху" також нагадали водіям, що позаду ТЦ "Україна" розташований багаторівневий паркінг, який зазвичай не заповнений.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДШВ: В районе Мирнограда проведено несколько ротаций личного состава, логистика затруднена, но функционирует

ДШВ: районі Мирнограда проведено кілька ротацій особового складу, Логістика ускладнена, але функціонує

Рада ухвалила закон про вступну кампанію‑2026

Сили оборони уразили нафтобазу у Тамбовській області рф та інші важливі об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ

"Ексрегіонал" отримав 15 років позбавлення волі за коригування ворожих атак по Сумщині - СБУ

Російська мова більше не захищена в Україні Європейською хартією регіональних мов

Апеляційний суд звільнив детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова з-під варти

Рада затвердила формат та правила вступної кампанії 2026р, НМТ проходитиме в один день

Російського космонавта Артем’єва усунули від місії Crew-12 після підозр у спробі шпигунства проти SpaceX

Єврокомісар Домбровскіс: репараційна позика не завдає шкоди Центробанку РФ та пропонує сильні захисні механізми країнам ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА