10:58 17.02.2019

Мей закликала членів Консервативної партії об'єднатися перед Brexit

2 хв читати
Мей закликала членів Консервативної партії об'єднатися перед Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії направила листа до членів Консервативної партії, лідером якої вона є, із закликом об'єднатися перед Brexit, повідомляє в неділю газета The Guardian.

За словами Т.Мей, щоб уникнути негативного результату Brexit, консерваторам потрібно "переступити через те, що нас розділяє і згуртуватися, пожертвувати, якщо необхідно, своїми власними уподобаннями в ім'я вищої цілі - національних інтересів".

Т.Мей також підтвердила, що має намір наступного тижня поїхати в Брюссель, щоб зустрітися з головою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, також вона має намір переговорити з лідерами всіх країн - членів ЄС.

Прем'єр-міністр також повідомила, що уряд планує продовжити свою роботу із внесення змін до "страхувального плану" щодо ірландського кордону.

Прем'єр закликала членів своєї партії підтримати угоду про вихід Великої Британії з ЄС, яку вона погодила з Брюсселем.

"Без угоди про вихід у парламенті може сформуватися така сила, яка зупинить Brexit повністю", - зазначила Т.Мей.

Велика Британія може залишити ЄС і без угоди, зазначила прем'єр.

"Це викличе труднощі в нашій економіці, а також у повсякденному житті людей, негативно позначиться на робочих місцях всередині країни і в ЄС", - заявила прем'єр.

Британський парламент в січні відкинув узгоджену Т.Мей і Брюсселем угоду щодо Brexit, оскільки багатьох членів парламенту не влаштовувало положення про "страхувальний план" щодо ірландського кордону. "Страхувальний план" має гарантувати прозорість кордону між Ірландією і Північною Ірландією у разі, якщо сторони не зможуть досягти інших домовленостей, що зберігають вільний кордон. Британські політики побоюються, що застосування "страхувального плану" призведе до зайвого впливу ЄС на торговельну сферу Великої Британії.

Серед тих, хто проголосував проти угоди Т.Мей було багато членів консервативної партії, і тепер прем'єр намагається заручитися їхньою підтримкою.

Вихід Великої Британії з ЄС заплановано на 29 березня 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА