13:36 17.02.2019

США в основному виконали свої цілі на північному сході Сирії

1 хв читати
США в основному виконали свої цілі на північному сході Сирії

Спецпредставник Держдепартаменту США щодо Сирії Джеймс Джеффрі в неділю заявив, що Вашингтон, здебільшого, домігся виконання своїх цілей на північному сході Арабської Республіки.

"Стосовно північного сходу (Сирії - ІФ) ми виводимо наші наземні війська, тому що головна мета їхнього перебування там - сприяти місцевим Сирійським демократичним силам у перемозі над ІД, що було виконано. А наш головний принцип, особливо щодо наземних сил, не тримати їх там, де інші можуть виконати їхню роботу", - сказав Дж.Джеффрі на Мюнхенській конференції з безпеки.

За його словами, Вашингтон має колишні цілі щодо цього регіону Сирії - гарантувати безпеку, але не в інтересах Дамаска, продовжувати боротьбу з ІД і реагувати на занепокоєння Туреччини щодо місцевої ситуації, але не допускати при цьому "поганого поводження" з Сирійськими демократичними силами.

За словами спецпредставника Держдепу, США матимуть можливість, зокрема з використанням авіації, реагувати на можливі загрози з боку ІД.

Дж.Джеффрі наголосив, що виведення американського контингенту матиме поетапний упорядкований характер.

Також він нагадав, що підхід адміністрації США до врегулювання кризи в Сирії залишився колишнім і що ця політика, як і раніше, охоплює три елементи: розгром угруповання ІД, політичне вирішення конфлікту і виведення всіх іноземних формувань, особливо іранських або очолюваних іранцями, з території Сирії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА