14:54 17.02.2019

Клімкін: Будь-який газотранспортний проект без повноцінного застосування європейських правил - це сіра зона для російських маніпуляцій

2 хв читати
Клімкін: Будь-який газотранспортний проект без повноцінного застосування європейських правил - це сіра зона для російських маніпуляцій

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у рамках 55-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки заявив про загрози, які несе проект будівництва газопроводу "Північний потік-2" для безпеки європейських країн, повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства в неділю.

"Будь-який газотранспортний проект без повноцінного застосування європейських правил - це сіра зона для російських маніпуляцій", - сказав П.Клімкін на круглому столі, присвяченому темі європейської енергобезпеки та майбутнього української енергетичної галузі.

Про це також йшлося під час двосторонньої зустрічі глави МЗС України з федеральним міністром економіки й енергетики Німеччини Петером Альтмаєром. Українська сторона подякувала за підтримку Німеччиною важливості збереження транзиту російського газу територією України.

Важливою темою переговорів, а також дискусій за участю провідних дипломатів та експертів, була також важливість протидії втручанню РФ у виборчі процеси країн Європи і США.

Глава українського зовнішньополітичного відомства провів зустріч із федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, під час якої сторони позитивно оцінили результати тристоронніх консультацій між Україною, Німеччиною і Францією про застосування норм Конвенції ООН з морського права і забезпечення свободи судноплавства в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

П.Клімкін також брав участь в організованій українською громадою з різних міст Баварії акції "Порожні стільці": на одній з центральних площ Мюнхена українці привернули увагу до необхідності тиску на владу РФ, щоб невідкладно звільнити понад 70 політичних в'язнів і 24 військовополонених.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА