Інтерфакс-Україна
17:09 18.02.2019

Митрополита УПЦ (МП) поліція затримала на певний час і відпустила на КПВВ на Донбасі

1 хв читати

Митрополита Горлівського та Слов'янського Митрофана Української православної церкви (Московського патріархату) в понеділок затримали на контрольно-пропускному пункті та в супроводі конвою доправили до міського управління поліції Слов'янська Донецької області, після чого його відпустили, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП) із посиланням на сайт Горлівської єпархії.

Після перевірки документів було оголошено про затримання митрополита для встановлення особи. На запитання про причини затримання поліцейський відповів, що, відповідно до закону "Про Національну поліцію", має право затримати будь-яку людину на три години без висунення обвинувачень. Архієрея обшукали й викликали опергрупу, яка відконвоювала його до Слов'янського відділу поліції. Там відбулася розмова зі слідчим, під час якої жодних обвинувачень не було висунуто, після неї митрополита відпустили.

"Я вважаю, що це була спроба тиску з боку влади", - заявив священнослужитель.

За інформацією прес-служби, підтримати митрополита Митрофана до відділу поліції прибула велика кількість священнослужителів і мирян. "Я дуже вдячний і духовенству, і мирянам за організовану підтримку та молитви", - зазначив правлячий архієрей Горлівської єпархії.

Митрополит повертався із села Ставки Лиманського району, де здійснив божественну літургію в престольне свято храму на честь прп. Феодосія Чернігівського, до Горлівського єпархіального управління.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський за підсумками поїздки на Харківщину: наші підрозділи утримують визначені рубежі, посилюють вогневий вплив на ворога

Помер чоловік, поранений унаслідок удару російського дрона по автівці в Білозерці Херсонської області — ОВА

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні на тлі подій навколо "мирного плану" Трампа

Славутич на Київщині без світла через ворожий удар по енергообʼєкту – Чернігівобленерго

Кабмін призначив Кирилюка заступником голови Держгеокадастру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА