Інтерфакс-Україна
20:26 18.02.2019

Американський сенатор Ернст запевнила Полторака в подальшій підтримці України з боку обох палат парламенту США

1 хв читати
Американський сенатор Ернст запевнила Полторака в подальшій підтримці України з боку обох палат парламенту США

Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з сенатором США Джонні Ернст обговорили питання двосторонньої взаємодії щодо зміцнення обороноздатності України.

"Я поінформував членів американської делегації про результати та подальші перспективи оборонної реформи, яка триває в Міністерстві оборони та Збройних силах України", - написав С.Полторак на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок увечері.

Він зазначив, що принциповою залишається позиція щодо здійснення фундаментальних реформ української армії для розвитку сучасних оперативних можливостей в інтересах захисту держави та набуття військових критеріїв членства в НАТО.

"Сенатор Джонні Ернст запевнила в подальшій підтримці України з боку обох палат американського парламенту і готовності до впровадження нових законодавчих актів, які зміцнюватимуть здатність України протистояти агресії Росії", - написав український міністр оборони.

За його словами, під час зустрічі також обговорювалися нагальні питання, пов'язані з ситуацією в окупованому Криму та на Сході України й спільною протидією гібридній російській агресії.

"Особливу увагу ми приділили питанням реформування системи оборонних закупівель для потреб Збройних сил України та активізації військово-технічного співробітництва зі США", - додав С.Полторак

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

"Укренерго" у п’ятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Рада директорів AmCham поповнилася представниками Shield AI та Procter & Gamble, головою переобрано Кошарну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА