Інтерфакс-Україна
08:52 19.02.2019

На Харківщині заблоковано мережу розповсюдження наркотиків, до якої входили поліцейський та один із керівників місцевого самоврядування

1 хв читати
На Харківщині заблоковано мережу розповсюдження наркотиків, до якої входили поліцейський та один із керівників місцевого самоврядування

Правоохоронці Харківської області викрили та блокували мережу розповсюдження наркотичних засобів на території Ізюмського та Борівського районів області, повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Оперативники спецслужби встановили, що місцевий житель організував у своєму приватному домоволодінні виготовлення та зберігання канабісу. Для розповсюдження зілля наркозалежним особам організатор мережі залучив спільників, серед яких були діючий співробітник поліції, а також один із керівників місцевого самоврядування", - йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті СБУ в понеділок.

У рамках розпочатого кримінального провадження правоохоронці задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів учасниками мережі.

Співробітники СБУ затримали організатора мережі під час спроби збуту чергової партії наркотиків.

"Під час обшуків за місцем проживання учасників мережі правоохоронці вилучили підготовлений для продажу канабіс, нарізну та гладкоствольну мисливську зброю, набої до автомата Калашникова калібру 5,45 мм, а також бойову гранату РГД-5 із детонатором" - зазначили в СБУ

Організатору оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів) КК України.

"Вирішується питання про юридичну кваліфікацію дій інших учасників мережі" - підсумували в СБУ.

Загалом під час спецоперації з незаконного обігу вилучено понад 30 кг марихуани. Її роздрібна вартість за цінами чорного ринку становить понад 1 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР провело обшук у ексуповноваженої АМКУ, ексзаступниці міністра економіки Панаіотіді

У Генштабі ЗС України підтвердили удар по заводу з виробництва ударних БпЛА в російському Татарстані

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА