19:11 20.02.2019

Польща підтримує ідею направлення на Донбас оціночної місії ООН з розгортання миротворців у регіоні - заступник міністра закордонних справ

2 хв читати
Польща підтримує ідею направлення на Донбас оціночної місії ООН з розгортання миротворців у регіоні - заступник міністра закордонних справ

Польща підтримує направлення на Донбас технічної оціночної місії Організації Об'єднаних Націй для розробки варіантів введення багатонаціональної миротворчої операції під егідою ООН до цього регіону й готова сприяти цій роботі, заявив польський заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький.
"ООН не повинна припиняти пошук свіжих ідей, щоб вийти з політичного глухого кута, знайти нові можливості й поліпшити ситуацію на місцях. Одна з таких ідей - це повноцінна миротворча місія з мандатом ООН, яку буде розгорнуто в Україні. Ми розуміємо, що думки розходяться щодо параметрів такої місії, проте ООН може, як мінімум, розпочати процес і направити місію зі збору фактів. Польща як непостійний член Ради безпеки ООН готова сприяти цій роботі", - сказав Б.Ціхоцький під час дебатів на Генасамблеї ООН "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України" в середу в Нью-Йорку.
Заступник міністра закордонних справ Польщі також наголосив, що Росія повинна дотримуватися взятих на себе в рамках Мінських угод зобов'язань і вивести своє озброєння із суверенної території України.
Раніше під час дебатів на ГА ООН президент України Петро Порошенко висловив переконання, що введення миротворчої місії ООН на Донбас із чітко визначеними завданнями й цілями буде ключовим фактором для налагодження миру в регіоні, і влада України готова конструктивно обговорювати цю ініціативу.
При цьому глава Української держави додав, що обговоренню цієї ініціативи допомогло б направлення на Донбас технічної оціночної місії для розробки відповідних варіантів миротворчої операції.
"І технічна оціночна місія, яку генеральний секретар ООН (Антоніу Гутерреш - ІФ) міг би направити на Донбас для розробки відповідних варіантів, безумовно, допомогла б цьому обговоренню", - висловив переконання П.Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА