13:33 21.02.2019

Москалькова відмовилася від офіційної зустрічі з Денісовою в Афінах

2 хв читати
Москалькова відмовилася від офіційної зустрічі з Денісовою в Афінах

Офіційну зустріч уповноважених з прав людини Росії та України скасовано через заяви українського омбудсмена щодо відвідування українських моряків віце-президентом Європейського інституту омбудсменів Ніною Карпачовою, повідомляє прес-служба уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової.

"Раніше запланована на 21 лютого офіційна зустріч в Афінах з омбудсменом України не відбулася через лист, у якому Денісова звинуватила Москалькову в тому, що українських моряків відвідала Ніна Карпачова. Москалькова не вважає доцільним продовжувати обмін думками у форматі політизації питань прав людини з боку Денісової", - йдеться в повідомленні прес-служби Т.Москалькової, що надійшло в "Інтерфакс" (Interfax.ru) у четвер.

У ньому наголошується, що Т.Москалькова та Л.Денісова неформально зустрілися на заході, присвяченому 20-річчю омбудсмена Греції, і "висловили взаємні прохання про допомогу громадянам Росії та України, які перебувають у колоніях і тюрмах".

"Москалькова також звернула увагу на необхідність припинити цькування Карпачової через її відвідування українських військових моряків у московському СІЗО "Лефортово" і спроби надання їм допомоги", - йдеться в повідомленні.

Також на сайті Т.Москалькової зазначено, що Н.Карпачова "є не тільки громадянкою України, а і представником незалежного міжнародного правозахисного співтовариства, віце-президентом Європейського інституту омбудсменів, діяльність якого довела свою ефективність і спрямована виключно на просування і захист прав і свобод людини та громадянина".

Раніше затриманих відвідував консул України, а також їхній адвокат.

"Ухвалення рішення про допуск іноземних представників до громадян своїх держав перебуває в компетенції ФСВП Росії", - наводяться в повідомленні слова Т.Москалькової.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА