17:47 21.02.2019

В УПЦ (МП) не бачать підстав для зміни назви

1 хв читати
В УПЦ (МП) не бачать підстав для зміни назви

Відмова змінити назву відповідно до закону, який зобов'язує Українську православну церкву (Московського патріархату) в назві зазначити зв'язок із Російською православною церквою, не приведе до її ліквідації, вважає глава Синодального юридичного відділу УПЦ (МП) протоієрей Олександр Бахов.

При цьому він запевнив, що у Міністерства культури України немає підстав примусово перейменувати цю релігійну організацію. "На сьогодні відсутні будь-які законні підстави, щоб Українська православна церква змінила свою назву, а також щоб Міністерство культури змінило назву Української православної церкви", - сказав О.Бахов на прес-конференції в четвер у Києві.

За його інформацією, наразі в Мінкульті проводять консультації, у який спосіб можна перейменувати УПЦ (МП). "Але закон не дозволяє зробити це в примусовому порядку. Прикінцеві та перехідні положення цього закону вказують, що якщо релігійні організації не перереєстрували назву або не подали документи на зміну назви, їхній статут втрачає силу в частині назви цієї релігійної організації", - сказав глава Синодального відділу.

Водночас О.Бахов наголосив, що в разі, якщо назву не буде змінено, це не стане підставою для ліквідації релігійної організації, вона продовжить існувати як юридична особа.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА