17:47 21.02.2019

В УПЦ (МП) не бачать підстав для зміни назви

1 хв читати
В УПЦ (МП) не бачать підстав для зміни назви

Відмова змінити назву відповідно до закону, який зобов'язує Українську православну церкву (Московського патріархату) в назві зазначити зв'язок із Російською православною церквою, не приведе до її ліквідації, вважає глава Синодального юридичного відділу УПЦ (МП) протоієрей Олександр Бахов.

При цьому він запевнив, що у Міністерства культури України немає підстав примусово перейменувати цю релігійну організацію. "На сьогодні відсутні будь-які законні підстави, щоб Українська православна церква змінила свою назву, а також щоб Міністерство культури змінило назву Української православної церкви", - сказав О.Бахов на прес-конференції в четвер у Києві.

За його інформацією, наразі в Мінкульті проводять консультації, у який спосіб можна перейменувати УПЦ (МП). "Але закон не дозволяє зробити це в примусовому порядку. Прикінцеві та перехідні положення цього закону вказують, що якщо релігійні організації не перереєстрували назву або не подали документи на зміну назви, їхній статут втрачає силу в частині назви цієї релігійної організації", - сказав глава Синодального відділу.

Водночас О.Бахов наголосив, що в разі, якщо назву не буде змінено, це не стане підставою для ліквідації релігійної організації, вона продовжить існувати як юридична особа.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА