Інтерфакс-Україна
19:34 21.02.2019

Мадуро оголосив про закриття кордону з Бразилією

1 хв читати
Мадуро оголосив про закриття кордону з Бразилією

Президент Венесуели Ніколас Мадуро повідомив у четвер про закриття кордону з Бразилією.

За його словами, кордон закриють у ніч на п'ятницю аж до наступних розпоряджень.

Напередодні венесуельській армії наказано тимчасово закрити повітряний і морський кордон з островами нідерландських Антильських островів - Арубою, Бонайре і Кюрасао.

Ці заходи пов'язані з намірами венесуельської опозиції забезпечити постачання в країну гуманітарної допомоги. Вона зберігається в центрах прийому на території колумбійського міста Кукута, бразильської Рорайми і острова Кюрасао.

Лідер венесуельської опозиції Гуайдо в автомотокаравані нині направляється на кордон з Колумбією. Раніше він заявляв, що датою початку поставок гуманітарної допомоги оголошено 23 лютого.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро виступає проти поставок американської допомоги, прикордонні з Колумбією райони блоковані військовими підрозділами і силами безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про "анексію Гренландії та надання статусу штату США" внесли в Конгрес США

Україна формує Національний резерв мобільного та модульного енергетичного обладнання – Кулеба

Сибіга: Україна розраховує на рішучі дії союзників щодо посилення підтримки України та тиску на Москву

"Слуга народу" підтримала кандидатури на посади міністрів оборони, енергетики та голови ФДМ - речниця фракції

Зеленський призначив Рудницького заступником голови СБУ

Понад 90% столичних багатоповерхівок уже з опаленням після російської атаки – Кулеба

Президент звільнив Рудницького з посади очільника Волинської ОВА, т.в.о став його заступник Романюк

Свириденко доручила Міненерго і Мінфіну опрацювати доплати для енергетиків

Зеленський: кожна нормальна людина на землі хоче, щоб народу Ірану нарешті пощастило звільнитися від режиму, який там є

Кабмін розробить програму підтримки для людей, що працюють в ремонтних бригадах - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА