21:11 21.02.2019

Денісова вимагає від російської колеги сприяння в наданні необхідної медичної допомоги українцям Грибу і Бекірову

2 хв читати
Денісова вимагає від російської колеги сприяння в наданні необхідної медичної допомоги українцям Грибу і Бекірову

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наполягає на наданні належної медичної допомоги політв'язням українцям Павлу Грибу і Едему Бекірову, це питання вона порушувала під час зустрічі з російським омбудсменом Тетяною Москальковою в четвер у Афінах.

"Продовжую боротися за надання медичної допомоги та дотримання прав українських політв'язнів Павла Гриба і Едема Бекірова. Знову вказала Тетяні Москальковій на наявність у них небезпечних хвороб і жахливі умови перебування. (...) Висловила глибоку стурбованість через самопочуття українців і звернулася з вимогою посприяти в наданні їм належної медичної допомоги", - написала Л.Денісова на сторінці в Фейсбук за підсумками зустрічі.

Вона зазначила, що за результатами обстежень Ростовського діагностичного центру були зроблені висновки про стан здоров'я П.Гриба як російськими, так і українськими лікарями. "Павло потребує термінового хірургічного втручання і лікування. Незважаючи на це, українського лікаря, який прибув до Ростова-на-Дону 18 лютого, не допустили. У побаченні відмовили навіть матері Павла та українському консулу. Його стан неможливо було оцінити, так як судове засідання не відбулося", - пояснила український омбудсмен.

Окрім того, не отримує необхідної медичної допомоги і кримськотатарський активіст Едем Бекіров, якого утримують на території тимчасово окупованого Криму. "Чоловікові також провели обстеження, але все його лікування звелося до трьох ін'єкцій інсуліну на день. При цьому я продовжую отримувати інформацію про погіршення стану його здоров'я", - повідомила Людмила Денісова.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА