11:05 23.02.2019

Поліцейські Києва проходять тренінг з охорони порядку на виборчих дільницях

1 хв читати
Поліцейські Києва проходять тренінг з охорони порядку на виборчих дільницях

Молоді співробітники поліції м. Києва проходять курс практичних занять із відпрацювання алгоритму дій у позаштатних випадках під час виборчої кампанії і в день голосування на виборах.

Як повідомляє в суботу відділ комунікації поліції м. Києва, зокрема поліцейські проходять навчання на спеціально створеній імпровізованій виборчій дільниці.

"За останні чотири роки на службу до поліції Києва прийшло багато молодих людей, які не мають досвіду з охорони громадського порядку під час виборів. Тому ми організували такий курс, щоб надати молодим поліцейським практичні навички і знання, які вони зможуть використовувати безпосередньо на ділянках, при охороні і доставці бюлетенів, тобто за тих ситуацій, коли поліцейським доводиться вживати заходів відповідно до норм законодавства", - зазначив начальник головного управління національної поліції в м. Києві Андрій Крищенко.

За його словами, інструктори моделюють найтиповіші ситуації, що виникають на ділянках: порушення порядку, порушення виборчого законодавства, конфлікти або загоряння, мінування або спроби захоплення приміщень, де відбувається голосування.

"Ми розуміємо, що все передбачити неможливо, але ми беремо типові випадки з нашого досвіду - досвіду роботи під час минулих виборів. Загалом цей практичний курс пройдуть всі співробітники, що не заступали на охорону правопорядку під час виборів", - зазначив начальник поліції Києва.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА