Інтерфакс-Україна
17:10 23.02.2019

Поліція шукає псевдомінера харківського залізничного вокзалу

1 хв читати

Повідомлення про мінування будівлі Південного вокзалу в Харкові, які надходили в поліцію двічі протягом суботи, не підтвердилися.

"Загалом було оглянуто 50 тис.кв.м. приміщень та прилеглої території, евакуйовано 2,5 тисячі громадян. Ніяких вибухових речовин не виявлено", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Працівники поліції вживають заходів, щоб встановити, хто зробив неправдиве повідомлення про мінування вокзалу.

Як повідомлялося, інформація про те, що в будівлі вокзалу закладено вибухівку надійшло в поліцію в суботу о 8:40 і о 12:30.

Рух поїздів на час перевірки не припинявся.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міжнародна коаліція закликала РФ без зволікань та жодних умов повернути викрадених українських дітей

Зеленський доручив збільшити пряме фінансування бригадам на закупівлю дронів

Данія виділить 580 млн данських крон на підтримку ініціативи НАТО щодо забезпечення України американською зброєю

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла вперше за 5 місяців - УРТЦ

Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії

Понад 3 млн дітей розпочнуть навчальний рік у вересні у класах або онлайн - Свириденко

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Втрати окупантів в Україні падають з березня, але вже сягнули 1,05 млн загиблих і поранених – британська розвідка

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

Інспектор РТЦК в Одесі продавав відстрочки від мобілізації - ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА