Інтерфакс-Україна
20:55 24.02.2019

Правоохоронці відкрили вже 89 справ і 422 протоколи щодо порушень на виборах

1 хв читати
Правоохоронці відкрили вже 89 справ і 422 протоколи щодо порушень на виборах

Одна тисяча 871 повідомлення про порушення на виборах глави держави надійшло до Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України на даний момент, заявляє глава МВС Арсен Аваков.

"Усього у нас 89 кримінальних справ. У нас 422 адміністративних протоколи. У нас усього 1 871 звернення, які розподілені рівномірно, щоб ніхто не говорив, що йдеться про те, що МВС підіграє опозиції, а Генпрокуратура підіграє президентові", - сказав А .Аваков в ефірі телеканалу "1 + 1" у неділю ввечері.

Міністр зазначив, що БПП стосується 454 порушення, Батьківщини - 353, Самопомочі - 169, Громадянської позиції - 131, Радикальної партії - 122.

За його словами, найчастіше фіксуються випадки підкупу, незаконної зовнішньої реклами та хуліганства, коли відбувається втручання в хід мітингів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА