Інтерфакс-Україна
13:04 25.02.2019

Поліція вивчає інформацію про виборчі сітки - Аваков

2 хв читати
Поліція вивчає інформацію про виборчі сітки - Аваков

 Національна поліція України вивчає інформацію про можливі виборчі сітки, які стосуються кількох кандидатів у президенти, повідомив глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Ми вважаємо для себе принципово важливим не допустити підкупу голосів на цих виборах... працювати в контексті превенції. І я вважаю, що в цьому ми багато чого добилися... Ми бачили не так давно інформацію Генеральної прокуратури та СБУ щодо викриття сітки одного з кандидатів. У нас є ціла низка проваджень щодо інших кандидатів, і загалом такі провадження різного ступеня масштабності стосуються трьох-чотирьох кандидатів", - сказав міністр у понеділок на брифінгу в Києві.

При цьому він наголосив, що не може назвати імена цих кандидатів, інакше це буде розцінено як тиск і втручання.

"Коли це перейде в розряд доконаного факту, не дай Боже, тоді процесуальні люди, а не міністр про це скажуть", - додав глава МВС.

А.Аваков зазначив, що він "уважно прочитав" заяви нардепа Сергія Березенка ("БПП") з обуреннями про те, що він є фігурантом у провадженні.

"Не потрібно переживати, що ти фігурант у провадженні. Завжди є перевірка, і вона встановить факт. Якщо ти чесна людина, тобі нічого боятися... Сергій Березенко став фігурантом проваджень на підставі заяв щонайменше двох кандидатів у президенти, і його ім'я як організатора схем згадується в цілій низці звернень. Ми не можемо не зафіксувати ці звернення і не провадити розслідування... Не хвилюйтеся, пане Березенко, нам потрібно просто спокійно робити свою роботу", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Іспанії зіткнулися два швидкісні поїзди, 21 людина загинула, Київ висловив співчуття

КМІС: Зеленський зберігає високий рівень довіри серед українців, проте нижчий, ніж у Залужного та Буданова

Сирський після виїзду на покровський напрямок: противник намагається нарощувати тиск, ЗСУ тримає стрій

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів - держустанова

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА