Інтерфакс-Україна
20:25 25.02.2019

Трамп вилетів до В'єтнаму на саміт із Кім Чен Ином

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп у понеділок вирушив до В'єтнаму, де відбудеться його зустріч із лідером КНДР Кім Чен Ином, повідомляють американські ЗМІ.

За їхніми даними, "Борт номер один" вилетів з авіабази "Ендрюс" у штаті Меріленд у напрямку Ханоя.

Раніше американський лідер заявив, що його майбутня зустріч із лідером КНДР Кім Чен Ином у В'єтнамі буде грандіозною. "Я думаю, що у нас буде грандіозний саміт", - сказав Д.Трамп, виступаючи перед журналістами в Білому домі.

Зустріч Д.Трампа та Кім Чен Ина намічено на 27-28 лютого. Лідери проведуть переговори в столиці В'єтнаму Ханої.

Очікується, що американський лідер прибуде до Ханоя у вівторок, напередодні зустрічі з Кім Чен Ином. Лідер КНДР також прибуде до В'єтнаму за день до саміту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА