16:26 26.02.2019

Суд засудив обвинувачених у смертельній ДТП у центрі Харкова Зайцеву та Дронова до максимальних термінів позбавлення волі - 10 років

2 хв читати
Суд засудив обвинувачених у смертельній ДТП у центрі Харкова Зайцеву та Дронова до максимальних термінів позбавлення волі - 10 років

Київський райсуд Харкова визнав Олену Зайцеву та Геннадія Дронова винними в ДТП, яка сталася в центрі міста в жовтні 2017 року і внаслідок якої загинули шестеро осіб та призначив їм обом покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 років із позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки.

"Дронова Геннадія Олексійовича визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України та призначити покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Зайцеву Олену Олегівну визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України та призначити покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки", - йдеться у вироку, оголошеному у вівторок суддею Віктором Попрасом.

У вироку зазначено, що термін відбування покарання обох підсудних обчислюється з початку їх взяття під варту. У мотивувальній частині документа зазначено, що невизнання Г.Дроновим своєї провини суд розцінив як спробу уникнути покарання. Суд також дійшов висновку, що вивчені докази не підтвердили, що на момент ДТП О.Зайцева перебувала в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Суд задовольнив у повному обсязі позови про відшкодування шкоди, заявлені потерпілими.

Вирок не набув законної сили. На нього може бути подано апеляцію. Суд продовжив обом підсудним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до набуття вироком чинності.

Під час оголошення вироку О.Зайцевій стало погано. Її вивели зі скляного куба. Суддя продовжив читати, не зупиняючись.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА