Інтерфакс-Україна
11:30 27.02.2019

Питання про тарифи на проїзд у міськелектротранспорті зупинило сесію Харківської міськради

1 хв читати
Питання про тарифи на проїзд у міськелектротранспорті зупинило сесію Харківської міськради

 Міський голова Харкова Геннадій Кернес оголосив перерву в сесії Харківської міськради незабаром після її початку.

"Шановні депутати, прошу вас залишити залу. Перерва 10 хвилин", - сказав Г.Кернес.

Після цього велика частина депутатів вийшла із сесійної зали.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", перерва пов'язана з конфліктом, що виник між активістами, які вимагали від міської влади забезпечити виконання ухвали суду про призупинення дії рішення про подорожчання проїзду в міськелектротранспорті, нардепом Віталієм Купрієм, який вимагав надати йому слово та Г.Кернесом, який відмовився це зробити.

Активісти скандували: виконуй рішення суду, заглушаючи головуючого.

Г.Кернес за пропозицією профільної комісії міськради поставив на голосування питання про включення питання щодо тарифів до порядку денного сесії. 55 депутатів підтримали цю пропозицію. Планувалося, що тарифне питання буде розглянуто першим. Однак активісти продовжували скандувати, через що Г.Кернес оголосив перерву.

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА