13:44 28.02.2019

В Україні в 2020 році може відбутися перепис населення - Держстат

2 хв читати
В Україні в 2020 році може відбутися перепис населення - Держстат

Всеукраїнський перепис населення може відбутися в Україні в 2020 році, для цього наприкінці поточного 2019 року буде проведено підготовчий етап у вигляді пробного перепису в одному з районів Києва і одному районі Київської області, йдеться в оприлюдненому в четвер публічному звіті глави Держстату Ігоря Вернера.

"Пробний перепис населення (ППН-2019) - підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення в 2020 році (ВПН-2020)... Час проведення - грудень 2019 року. Місце проведення - Оболонський район м.Києва та Бородянський район Київської області. Основне завдання - підготовка до ВПН-2020 ", - йдеться в тексті звіту.

Пд. час пробного перепису заплановано здійснити апробацію програми і переписного інструментарію, визначити методи і основні організаційні заходи, апробувати застосування інноваційних технологій, визначити оптимальні дати і тривалсть проведення перепису, визначити концепції технології обробки даних, визначити механізмі взаємодії органів державної статистики з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Як повідомлялося, перший єдиний в незалежній Україні перепис населення відбувся 5 грудня 2001 року. Проведення наступного перепису, раніше запланованого на 2011 рік, неодноразово відкладали. В останній раз розпорядженням уряду №1323-р від 16 грудня 2015 року всеукраїнський перепис населення була перенесена з 2016 на 2020 рік.

У квітні 2018 року Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу комісію з питань сприяння проведенню всеукраїнського перепису населення. Очолив комісію перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів. За його словами, за результатами роботи будуть внесені пропозиції щодо термінів проведення пробного перепису населення та вибору варіанта його проведення в 2020 році.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА