Інтерфакс-Україна
15:43 01.03.2019

Технічні експерти МВФ з 5 до 13 березня працюватимуть в Україні

1 хв читати
Технічні експерти МВФ з 5 до 13 березня працюватимуть в Україні

Технічні експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ) з 5 до 13 березня відвідають Україну для обговорення ситуації в економічній сфері, повідомило представництво МВФ в Україні з посиланням на постійного представника МВФ в Україні Йост Люнгмана.

"Технічна команда в складі кількох фахівців Міжнародного валютного фонду відвідає Київ протягом 5-13 березня для обговорення подій в економічній сфері і прогресу в запровадженні реформаторських заходів, передбачених програмою stand-by з Україною", - сказав Й. Люнгман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японія прийняла ще двох поранених українських військових для реабілітації та протезування

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

Судитимуть екссекретаря Київради, який сприяв ухиленню від військової служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА