Інтерфакс-Україна
18:16 01.03.2019

Апеляційний суд відмовив Генпрокуратурі в доступі до джерел журналіста "Нового времени"

1 хв читати
Апеляційний суд відмовив Генпрокуратурі в доступі до джерел журналіста "Нового времени"

Київський апеляційний суд частково задовольнив скаргу редакції "Новое время", відмовивши Генпрокуратурі в наданні доступу до джерел інформації, повідомляється на сайті "Судова влада України".

Згідно з релізом, суд скасував рішення слідчого судді Печерського райсуду Києва від 4 лютого 2019 року в частині надання тимчасового доступу до речей і документів, що містять комерційну таємницю, і можливості вилучення їхній копій, що перебувають у володінні ТОВ "Видавничий дім "Медіа-ДК" і використовувалися під час підготовки та публікації... статті "Бриллиантовая дочь. Кто и как платил за обучение наследницы прокурора Корнийца в Великобритании".

Зрештою рішення Печерського райсуду залишилося без змін.

Автор статті, журналіст "Нового времени" Іван Верстюк зазначив, що на це рішення суду згодом зможуть посилатися інші журналісти в разі таких вимог правоохоронців про розкриття джерел інформації.

"В історії української журналістики створено дуже важливий прецедент захисту анонімності джерел інформації. Тепер на нього зможуть посилатися інші журналісти, від яких правоохоронці вимагатимуть розкриття того, звідки в них дані, файли, документи, контракти, фотографії, відеозаписи або будь-яка інша інформація", - прокоментував він на своїй сторінці у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

НАБУ повідомило про протокол на заступника міністра енергетики за ненадання інформації про міжнародну допомогу

Міндовкілля презентувало проєкт закону, що визначатиме критерії "зеленого" відновлення

В Україні в останні місяці зафіксовано суттєве зростання кількості жертв серед цивільних та порушень прав людини - ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА