Інтерфакс-Україна
22:02 02.03.2019

ЄС попередив владу Венесуели про недоторканність Гуайдо

1 хв читати
ЄС попередив владу Венесуели про недоторканність Гуайдо

Високий представник ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні від імені Євросоюзу попередила режим Мадуро, що наміри зазіхати на свободу і безпеку голови Національних зборів Хуана Гуайдо викличуть чергову негативну реакцію міжнародного співтовариства.

"Європейський союз підкреслює свою переконаність у тому, що рішення багатосторонньої кризи, що вразила Венесуелу, може бути тільки політичним, демократичним і мирним", - йдеться в заяві глави дипломатії ЄС, поширеному в суботу в Брюсселі.

"Будь-яка міра, яка може поставити під загрозу свободу, безпеку або особисту недоторканність Хуана Гуайдо, являтиме собою серйозну ескалацію напруженості і зустріне рішуче засудження міжнародного співтовариства", - підкреслила Федеріка Могеріні.

Вона нагадала, що члени Національних зборів користуються конституційним імунітетом, який необхідно поважати. Вони повинні мати можливість здійснювати свої парламентські повноваження без погроз, в тому числі щодо членів їх сімей.

"Європейський союз буде продовжувати уважно стежити за подіями у співпраці з членами Міжнародної контактної групи і своїми регіональними та міжнародними партнерами", - сказано в заяві Федеріки Могеріні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА