Інтерфакс-Україна
07:38 04.03.2019

США і Південна Корея відновлюють спільні військові навчання під новою назвою

1 хв читати
США і Південна Корея відновлюють спільні військові навчання під новою назвою

Спільні американо-південнокорейські командно-штабні навчання під кодовою назвою Dong Maeng починаються в понеділок, повідомило командування силами США в Південній Кореї і об'єднаний комітет начальників штабів збройних сил Республіки Корея.

"Dong Maeng, що означає "Союз", прийшли на зміну раніше проведених навесні військових навчань Key Resolve і Foal Eagle, і будуть зосереджені на проведенні стратегічних, оперативних і тактичних аспектах загальновійськових операцій на Корейському півострові", - йдеться в спільній заяві.

Майбутні навчання важливі для підготовки і підтримки боєготовності армій двох країн, а також "мають вирішальне значення для підтримки і зміцнення Північноатлантичного союзу", - наголошується в заяві.

Як повідомлялося, виконуючий обов'язки міністра оборони США Патрік Шанахан і південнокорейський міністр оборони Чон Ген Ду затвердили пропозицію командування американських військ в Південній Кореї і командування ЗС Південної Кореї про припинення проведення щорічних спільних військових навчань Kye Resolve і Foal Eagle, повідомив Пентагон у ніч на неділю.

"Міністри розглянули і схвалили рішення, рекомендоване командувачем силами США в Південній Кореї і об'єднаним комітетом начальників штабів ВС Південної Кореї ... Обидві сторони вирішили завершити практику проведення серій навчань Kye Resolve і Foal Eagle", - повідомив Пентагон.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Моді запевнив мене, що Індія більше не купуватиме російську нафту

Ворог втратив 138 осіб на покровському напрямку - Генштаб

МЗС України засудило нову хвилю репресій окупантів проти кримських татар і закликало світ відреагувати

У Черкаській та Запорізькій областях теж скасували екстрені відключення електроенергії

"Метінвест" консолідує свої проекти задля відновлення ринку сталі за рахунок внутрішніх та міжнародних інвестицій – CEO

ДТЕК повідомив про скасування екстренних відключень у Києві та кількох областях

Причиною аварійних відключень е/е став значний ріст споживання на фоні дефіциту потужності – директор ЦДЕ

Третя штурмова бригада засудила насильство проти цивільних на Тернопільщині і пообіцяла сприяти покаранню винних

Ворог дронами вдарив по Ніжину, під атакою об'єкти критичної та цивільної інфраструктури, двоє людей постраждали

Україна та країни Півночі створюють Скандинавсько-Балтійську ініціативу для підтримки ЗСУ - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА