Інтерфакс-Україна
10:22 04.03.2019

Правоохоронці накрили в Києві сходку кримінальних авторитетів

1 хв читати
Правоохоронці накрили в Києві сходку кримінальних авторитетів

Поліція перешкодила проведенню в одному з ресторанів Києва сходки кримінальних авторитетів, очолюваних злодієм у законі на прізвисько "Сфан".

Як повідомляє в понеділок відділ комунікації поліції Києва, на зустріч у ресторані на бульварі Верховної Ради кримінальні авторитети зібралися для обговорення розподілу влади і впливу на території України.

За інформацією поліції, очолював сходку уродженець Грузії, злодій у законі Лаша Джачвліані ("Сфан"), якого коронували в 1985 році в Тбілісі. Він намагався налагодити зв'язки з іншими авторитетами і стати "куратором" квартирних злодіїв і розбійників.

Встановлено, що "Сфан" до 2017 року перебував у міжнародному розшуку за вимагання і хабарництво в Італії. Крім того, раніше його затримували в Києві з наркотиками.

Правоохоронці перевіряють законність його перебування на території України.

ОСТАННЄ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

З початку доби Сили оборони відбили 154 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА