Інтерфакс-Україна
12:41 04.03.2019

Порошенко публічно закликав НАБУ і САП розслідувати публікацію про корупцію в армії

1 хв читати
Порошенко публічно закликав НАБУ і САП розслідувати публікацію про корупцію в армії

Президент України Петро Порошенко закликав антикорупційні органи об'єктивно та неупереджено розслідувати факти опублікованих корупційних скандалів в оборонному секторі.

"Я публічно звертаюся до національного антикорупційного бюро із закликом розслідувати резонансні публікації та розставити всі крапки над «i»", - наголосив П.Порошенко в Миколаєві.

"Якщо хтось винен, то має бути відповідальність. Хто сумлінно працює на зміцнення обороноздатності, тим надати можливість захистити своє чесне ім'я", - додав глава держави.

"Увечері планую переговорити телефоном із керівництвом НАБУ. Це новий антикорупційний орган, який має репутацію точно незалежного від української влади. Він максимально деполітизований, і це дуже важливо для суспільної довіри до результатів цього розслідування", - сказав П.Порошенко.

Глава держави зазначив, що українське суспільство потребує об'єктивного та чесного розслідування, яке б завоювало довіру людей.

"Я закликаю всі правоохоронні органи до максимальної відкритості. Інформуйте громадськість настільки широко, наскільки це лише можливо, щоб не завдати шкоди слідству", - додав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів минулого тижня сповільнилося більш як на третину - DeepState

В Україні з середи у більшості областей очікується дощова погода

Росіяни вдарили по агрофірмі у Сумах, постраждалих немає

Ворог просунувся в Куп'янську та окупував Темирівку на сході Запорізької області - DeepState

Від ворога звільнено Панківку та прилеглі території – корпус "Азов"

Трамп нарешті назвав Росію агресором у війні з Україною

ГУР здійснило масштабну атаку на ресурси російської ЦВК через проведення незаконних виборів на окупованих територіях України – джерела

Фільм "За перемогу!" режисера Васяновича здобув головний приз конкурсної програми Platform на TIFF

Заступниця голови ВРП: У нас амбітні плани до кінця цього року знайти достойну людину на посаду голови ДСА

Атака РФ залишила без світла майже 5 тис. споживачів на Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА