12:35 05.03.2019

"Укравтодор" планує розширити дорогу між Львовом і Рівним до чотирьох смуг

1 хв читати
"Укравтодор" планує розширити дорогу між Львовом і Рівним до чотирьох смуг

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") розпочало проектування реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів - Рівне з урахуванням розширення із двох до чотирьох смуг руху, а також будівництва об'їздів населених пунктів, повідомило відомство.

"Після завершення реконструкції економія часу в дорозі від Львова до Рівного без порушення правил дорожнього руху зменшиться майже вдвічі - до 1,5 години", - наголошується в повідомленні "Укравтодору".

У відомстві зазначили, що на цю дорогу нині припадає значна частина перевезення експортних вантажів до країн-членів Європейського Союзу, а тому її реконструкція, на думку "Укравтодору", стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме притоку інвестицій і створенню нових робочих місць.

Крім цього, нова якість дороги забезпечить підвищення рівня дорожньої безпеки та поліпшить екологічну ситуацію в містах.

Як повідомлялося, на думку "Укравтодору", південний об'їзд Дубна на Рівненщині дасть змогу вивести весь транзитний автотранспорт, що їде дорогами М-06 Київ-Львів-Чоп і М-19 Доманове-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА