Інтерфакс-Україна
07:18 09.03.2019

Бойовики з початку перемир'я здійснили один обстріл позицій ЗС України, втрат немає

2 хв читати
Бойовики з початку перемир'я здійснили один обстріл позицій ЗС України, втрат немає

Бойовики незаконних збройних формувань один раз обстріляли позиції Об'єднаних сил, втрат серед українських військовослужбовців немає, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил.

"8 березня російські окупаційні війська один раз відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил, обстрілявши зі стрілецької зброї наш опорний пункт у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" поблизу населеного пункту Кримське," - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у суботу вранці.

Озброєння, заборонене Мінськими домовленостями, не застосовувалося.

"З початку поточної доби ворог наші позицій не обстрілював," - підсумували в штабі ООС.

Об'єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

Як повідомлялося, на засіданні підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України (ТКГ) в четвер була досягнута домовленість про перемир'я з півночі 8 березня.

"Але, щоб не було дуже великих ілюзій, поки не буде гарантій з боку РФ і перш за все керівництва РФ пана Путіна або його представників, на превеликий жаль, на дуже великий оптимізм сподіватися не доводиться", - прокоментував домовленість представник України в ТКГ Євген Марчук.

Зі свого боку, перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко повідомила, що спільна заява ТКГ про припинення вогню з півночі 8 березня підписана не була через відсутність представника РФ Бориса Гризлова.

Вранці в п'ятницю в прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил повідомили, що обстрілів позицій українських військ зафіксовано не було, проте пізніше з'явилася інформація від 8 березня близько 10.20, що незаконні збройні формування після оголошення перемир'я один раз прицільно обстріляли позиції Об'єднаних сил на сході України. В результаті обстрілу ніхто не постраждав.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА