Інтерфакс-Україна
19:07 10.03.2019

У Новояворівську горить сміттєзвалище

1 хв читати

Поблизу м.Новояворівськ (Львівська обл.) горить сміттєзвалище на площі 0,8 га, рятувальники продовжують ліквідацію загоряння, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"10 березня о 07:14 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про займання сміттєзвалища поблизу м.Новояворівськ", - сказано в повідомленні.

Рятувальники встановили, що горить сміття на площі приблизно 0,8 га.

Наразі триває гасіння пожежі.

"Процес ліквідації пожежі ускладнюється поповненням запасів води задля пожежогасіння, адже найближче джерело води знаходиться на відстані близько 1 км", - додали в прес-службі відомства.

До гасіння пожежі залучили 22 людини особового складу і три одиниці спецтехніки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Ізюмському районі Харківщини готується евакуація місцевих жителів через наближення лісової пожежі - Синєгубов

Київ до літа отримає один американський Patriot від Ізраїлю - ЗМІ

Чоловік загинув у неділю через ворожій обстріл на Дніпропетровщині

На Харківщині триває ліквідація 11 лісових пожеж, 5 з яких пов’язані з ворожими обстрілами - ДСНС

Авіакомпанії призупиняють рейси в аеропорт Тель-Авіва після ракетного удару

ТРЦ DREAM відновлює роботу після нічної атаки: понад 80% орендарів уже відкрилися - компанія

Зеленський у Празі обговорить дипломатичні зусилля та спільний тиск на РФ "заради тривалого припинення вогню та завершення війни"

Нетаньягу проведе консультації з урядом Ізраїлю через ракетний обстріл хуситами аеропорту в Тель-Авіві

Зеленський прибув із візитом до Чехії, повідомив Ліпавський

Зеленський привітав Вонга із перемогою його на виборах у Сінгапурі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА