20:45 11.03.2019

Попередні слухання у справах Нетаньяху відбудуться після виборів

1 хв читати
Попередні слухання у справах Нетаньяху відбудуться після виборів

Попередні слухання у трьох справах, в рамках яких проти прем'єр-міністра Ізраїлю можуть висунути обвинувачення в корупції, відбудуться після виборів, запланованих на 9 квітня, але не пізніше 10 липня, пише газета "Таймс оф Ісраел".

Так, генпрокурор Ізраїлю Авіхай Мандельбліт заявив, що матеріали у справах будуть вилучені у слідчих до 10 квітня. Таким чином, він задовольнив прохання адвокатів Б.Нетаньяху. Вони наполягали на такому рішенні, мотивуючи його можливістю витоків у пресу, що може вплинути на результати виборів. Після цього матеріали слідства повернуть слідчим.

Також він заявив, що попередні слухання, участь в яких повинен прийняти сам прем'єр і інші підозрювані в рамках справ, мають відбутися протягом трьох місяців після передачі слідству вилучених матеріалів, таким чином, це має відбутися не пізніше 10 липня.

В кінці лютого повідомлялося, що генпрокурор країни Авіхай Мандельбліт повідомив про намір пред'явити прем'єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньяху звинувачення у хабарництві, шахрайстві і зловживанні довірою.

У рамках "справи 1000" Б.Нетаньяху підозрюють у тому, що він приймав подарунки від бізнесменів в обмін на деякі послуги, які він здатний надати, будучи прем'єр-міністром.

У "справі 2000" Б.Нетаньяху підозрюють у змові з власником газети "Едіот ахронот" Арноном Мозесом. Слідство вважає, що в обмін на його обіцянку нашкодити конкуруючому виданню газета друкувала про прем'єра позитивно забарвлені матеріали.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА