Інтерфакс-Україна
20:53 11.03.2019

Курдські ополченці просунулися в боях за останній оплот ІД в Сирії

1 хв читати
Курдські ополченці просунулися в боях за останній оплот ІД в Сирії

Загони сирійських демократичних сил (СДС) продовжують активний наступ на останній оплот терористичного угрупування ІД в Сирії - поселення Багуз, повідомляє агентство Associated Press.

За його даними, в понеділок підтримувані США Сирійські демократичні сили з різних сторін обстріляли поселення, в тому числі з використанням важкого озброєння, в результаті чого їм вдалося просунутися вглиб Багуза.

За словами представника СДС, бійцям вдалося оточити наметовий табір і знищити групу терористів ІД.

У поширеній у понеділок заяві СДС йдеться, що операції проти ІД "триватимуть доти, поки вони (терористи - ІФ) не будуть повністю ліквідовані".

Крім того, в заяві курдських ополченців відзначається, що бійцям за останні дні вдалося домогтися "відчутного прогресу" під час наступу. Зазначається, що в боях загинули 37 представників СДС, ще п'ятеро отримали поранення.

За деякими даними, на території Багуза нині можуть перебувати близько 500 терористів ІД і приблизно 3-4 тис. мирних жителів.

Багуз знаходиться поблизу кордону з Іраком. Терористи, які знаходяться в оточенні, відмовилися скласти зброю. СДС ведуть наступ на оплот ІД.

З 20 лютого Багуз покинули більше 10 тис. осіб. Мирних жителів розміщували в таборі для біженців, а тих, кого підозрювали в участі в ІД, затримували.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і президент Сербії обговорили євроінтеграцію країн

Станом на середу з опаленням 95% будинків у столиці – КМДА

Посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Херсон – ЗМІ

Ворог вдарив по рятувальниках ДСНС у Краматорську та Приморську Запорізької області, 4 людей поранено - Клименко

Рада має намір вдосконалити законодавство в сфері водопостачання та водовідведення

Суд скасував відсторонення керівника апарату Загуменного від роботи та цілодобовий домашній арешт - КМДА

Україна постійно вносить корективи в системи захисту енергооб'єктів від ворожих атак – Міненерго

Україна запропонувала допомогу Литві через можливі загрози з Білорусі - Зеленський

"Енергоатом" вивчатиме можливості застосування нової модифікації генераторів технології французької Arabelle Solutions

На Сумщині ворог атакував дроном авто, що розвозило жителям хліб, водій загинув, ще троє людей зазнали поранень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА