15:35 12.03.2019

Суд відмовив САП у перегляді рішення про відвід прокурорів у справі Мартиненка

2 хв читати
Суд відмовив САП у перегляді рішення про відвід прокурорів у справі Мартиненка

Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні заяви керівника Спеціалізованої антикорупційний прокуратури Назара Холодницького про перегляд рішення щодо відведення прокурора Андрія Перова у справі екс-народного депутата Миколи Мартиненка.

Як повідомляє САП на своїй сторінці у Facebook, відповідне рішення суд ухвалив на засіданні у вівторок. Суд відмовив у перегляді свого рішення про відсторонення від участі у справі М.Мартиненка прокурора САП А.Перова.

Крім того, суд досліджував два томи матеріалів справи, зокрема надані стороною обвинувачення докази, що стосуються закупівлі уранового оксидного концентрату держпідприємством "СхідГЗК" у австрійської фірми "Штоерман".

На наступному судовому засіданні 19 березня суд продовжить досліджувати докази сторони обвинувачення.

Як повідомлялося, 22 травня 2018 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт за обвинуваченням М.Мартиненка, а також Сергія Переломи, Руслана Журила, Олександра Сорокіна, Володимира Богданця та Валерія Василькова у справі про заволодіння коштами держпідприємств "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (СхідГЗК) та "Енергоатом". Їм інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 1 ст. 255 КК України (створення злочинної організації).

Зокрема, М.Мартиненку та В.Василькову інкримінують заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" під час укладення та виконання контрактів щодо постачання обладнання для зазначеного підприємства від чеської компанії Skoda JS, укладення та виконання контракту між Skoda JS та компанією Bradcrest Investments SA на загальну суму EUR6,4 млн.

Крім того, М.Мартиненка, С.Перелому, Р.Журила, О.Сорокіна і В.Богданця обвинувачують у заволодінні коштами ДП "СхідГЗК" у сумі $17,28 млн шляхом неправомірного укладення та подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА