07:03 13.03.2019

В Якимівському районі Запорізької області сталася масова загибель птахів і тварин

1 хв читати
В Якимівському районі Запорізької області сталася масова загибель птахів і тварин

У Якимівському районі Запорізької області сталася масова загибель птахів і тварин. Місцеві мисливці підозрюють, що причиною загибелі стали отрутохімікати аграріїв.

Сотні трупів граків, фазанів, куріпок, ворон, "червонокнижних" хижаків - канюк мохноногих і канюк звичайних були виявлені 7 березня місцевими мисливцями біля полів з ріпаком поблизу с.Лиманське. Пізніше з'ясувалося, що і в інших місцевостях району також масово гинуть птахи, а також тварини - лисиці і собаки.

Мисливці припускають, що тваринний світ району постраждав, зокрема, від зерна зеленого кольору, що застосовується аграріями для боротьби з гризунами, яке виявлено в місцях масової загибелі птахів.

Поліцейський патруль Кирилівського підвідділу Мелитопольського відділу поліції зафіксував факт загибелі птахів і тварин. Ведеться слідство. Якимівська ветеринарна служба також проводить власне розслідування інциденту.

Мисливці Якимівського району повідомили, що подібні випадки відбуваються в районі не вперше, і заявили місцевій владі, що стурбовані безконтрольним використанням отрутохімікатів аграріями, що загрожує життю не тільки тварин і птахів, а й людей.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА