08:31 13.03.2019

Запорізька АЕС вивела енергоблок №2 у планово-запобіжний ремонт

1 хв читати
Запорізька АЕС вивела енергоблок №2 у планово-запобіжний ремонт

Запорізька АЕС 13 березня о 00:04 відключила другий блок від енергосистеми країни для проведення планового капітального ремонту, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом".

За її даними, ремонт триватиме 160 діб.

Отже, станом на ранок середи, в роботі на Запорізькій АЕС перебувають чотири енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 4000 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької АЕС.

Запорізька АЕС - найбільша в Європі атомна станція за встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовано за проектом В-320. Перший енергоблок було введено в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий - у жовтні 1995 року.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА