17:56 13.03.2019

Ситник допускає відсторонення від посад тих співробітників, чиї прізвища лунали в журналістському розслідуванні

2 хв читати
Ситник допускає відсторонення від посад тих співробітників, чиї прізвища лунали в журналістському розслідуванні

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник заявляє про проведення службового розслідування в НАБУ і не виключає відсторонення від посад осіб, чиї прізвища лунали в журналістському розслідуванні Bihus.info.

"Триває службове розслідування. Не виключаю відсторонення окремих співробітників", - сказав А.Ситник на засіданні тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради про розслідування розкрадань у Збройних Силах України в середу, відповідаючи на запитання народних депутатів про те, чи проводить НАБУ внутрішнє розслідування за тими документами, які підписував заступник директора бюро Гізо Углава і які призвели до можливості незаконних схем в оборонному комплексі, а також чи відбудеться відсторонення Г.Углави на час проведення розслідування.

"Усе починалося з того, що нібито хтось дає якісь довідки про фіктивні або реферативні підприємства. Насправді все не так. І зміст цих листів свідчить про те, що ніхто ніяких довідок не видає", - пояснив він.

Директор НАБУ зазначив: "Виходячи з кількості заяв, які лунають, справді є сенс розглянути питання відсторонення на період розслідування деяких співробітників, прізвища яких звучали в розслідуванні".

Він також сказав: "Стосовно службового розслідування, то це справа честі, щоб зняти спекуляції, провести його досить швидко й дати оцінку того, що було показано".

А.Ситник додав, що Держбюро розслідувань, яке проводить розслідування, може повністю надати оцінку події.

"Ми ніколи не знімали з себе відповідальності ... Та не треба перетворювати сьогоднішнє засідання виключно на тему роботи тільки Антикорупційного бюро", - наголосив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА