Інтерфакс-Україна
08:56 14.03.2019

Чорні скриньки Boeing 737 MAX відправили до Франції

1 хв читати
Чорні скриньки Boeing 737 MAX відправили до Франції

Влада Ефіопії запросила у Франції допомоги в розшифровці чорних скриньок Boeing 737 MAX. Про це йдеться в повідомленні Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації Франції в Twitter.

"Влада Ефіопії запросила у Бюро допомоги в розшифровці параметричного і мовного самописців", - йдеться в заяві.

У повідомленні Ethiopian Airlines зазначено, що скриньки вже відправлені до Парижа.

Літак Boeing-737 MAX 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines, що виконував рейс з Аддис-Абеби в Найробі, зазнав аварії 10 березня в 60 км на схід від столиці Ефіопії. Авіакатастрофа забрала життя 157 осіб, серед них троє росіян. Ця катастрофа стала другою катастрофою літака цього типу за півроку: в кінці жовтня 2018 року Boeing-737 MAX 8 індонезійської компанії Lion Air впав в Яванське море незабаром після вильоту з аеропорту Джакарти. Загинули всі 189 чоловік на борту.

Гендиректор ефіопської авіакомпанії розповів, що пілоти Boeing 737 MAX перед катастрофою повідомляли про проблеми з управлінням. Глава перевізника також розповів, що чорні скриньки будуть відправлені для аналізу в Європу. У яку саме країну, поки не вирішено остаточно. В якості кандидатів для вивчення бортових самописців розглядалися Франція, Німеччина, Велика Британія, а також Європейське агентство авіаційної безпеки, яке базується в Кельні (Німеччина).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Час перейти від використання відсотків із заморожених російських активів до використання самих активів

Зеленський увів до ставки першого заступника Міноборони та командувача Сухопутних військ - указ

Уряд в липні запустить гранти на відновлення обладнання постраждалих від обстрілів підприємств – Свириденко

Єрмак закликав світ посилювати тиск на РФ, що вона відчула ціну війну

США припиняють торговельні перемовини з Канадою

Історика Алфьорова призначили новим головою Інституту нацпам’яті

У центрі Одеси увечері в п'ятницю сталася стрілянина, є поранений – поліція

Цифрову платформу DOT-Chain розширять на забезпечення зброєю - Умєров

Київська громада на цьому тижні передала на фронт ще 1700 дронів

СБУ та ССО знищили два російські літаки СУ-34 на аеродромі Маринівка у Волгоградській області, ще два пошкодили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА